Daniel Landa - Gibu akademie

Speciální transformační seminář s GIBU akademií na BALI

 

Tento unikátní seminář v atraktivním prostředí nabízí možnost opravdové proměny a rozvoje osobnosti. Jedná se o intenzivní interaktivní program zaměřený na praktická cvičení a techniky. Poznáte ucelený systém mentálního tréninku GIBU akademie s Danielem Landou, Jiřím Baslem a Borisem Rekem.

Pomůžeme vám aktivovat schopnosti pro zvládnutí životních výzev, překonat strach, trému a obavy. Nastavíte si zdravé sebevědomí a získáte klíč k aktivaci vnitřní síly a energie.

Společně poodhalíme moc dechu, sílu slova. Naučíme vás zvládat stres, kontrolovat negativní myšlenky a pracovat na emoční stabilitě. Ukážeme vám možnosti programování mysli. Získáte vládu nad vlastním tělem, a tak i možnost hlubokého uvolnění a relaxace.

Ponoříte se do klidných hlubin elementu vody. Odhalíte tajemství její životní energie, která přináší zázračně blahodárný pocit hlubokého uvolnění, harmonie a vnitřního míru.

Důležitým prvkem je odhalení trvalé životní radosti. Poznejte sílu pozitivního přístupu a optimismu. Vydejte se na cestu do svého nitra ke zdroji čisté a trvalé radosti. Objevte s námi vnitřní mír, harmonii a spokojenost. Užijte si zábavu a nechte se dobít čarovnou energií.

Ubytování - česky resort Relax Bali, přímo uprostřed balijské přírody. Na břehukorálového moře.Resort se postará i o další služby, jako je organizace výletů, transporty, potápění, masáže aj. V resortu se bezproblémově domluvíte česky.